Туристичне страхування

Відпустка, поїздки, подорожі — заповітна мрія будь-якої людини, адже цієї події ми чекаємо протягом довгих робочих буднів. Тому дуже важливо, щоб ніщо не затьмарило Вашу довгоочікувану та втілену мрію: ні втрата багажу, ні домашні клопоти, ні непередбачуване розлад здоров’я.

Попередити всі негаразди, звичайно, неможливо. Але гарантувати страховий захист і матеріальну компенсацію при їх настанні — цілком реально, і тому — необхідно.
Що потрібно застрахувати, збираючись у поїздку?Туристичне страхування

Туристичне страхування  медичних та інших екстрених витрат — обов’язкова вимога більшості посольств при поїздках за кордон. Ми готові оформити договру страхування терміном дії від 1 дня до 1 року. При цьому страхова сума буде встановлена у чіткій відповідності до вимог посольства тієї країни, в яку Ви їдете.

Така страховка забезпечить компенсацію витрат на:

 невідкладну медичну допомогу — через нещасний випадок або хвороби,

 термінову медичну евакуацію, в тому числі медичне транспортування — тобто на виклик «швидкої допомоги»,

 репатріацію в разі летального результату.

Сьогодні нашими Партнерами з обслуговування Договорів страхування медичних та інших екстрених витрат при поїздках за кордон виступають:

  ТОВ » КЛАС-Асист»

  ПрАТ «Корис Україна»

  ТОВ «Смайл Сервіс»

Ці асистуючі компанії забезпечують нашим Клієнтам висококласний сервіс у всьому світі.

Ще одним нашим Партнером є «FIRST ASSIST» — компанія, яка дбає про наших Клієнтів у поїздках і подорожах на території Туреччини.

Договір страхування, крім перерахованих медичних витрат, може включати додатковий захист — і для здоров’я, і ​​для майна мандрівника.

Наприклад, Ви можете застрахуватися від втрати зареєстрованого багажу, або отримати компенсацію витрат через затримку багажу в аеропорту.

Також в Вашу страховку можуть бути включені додаткові послуги — наприклад, бронювання авіаквитків або номера у готелі.

Якщо Ви їдете відпочивати на власному автомобілі, необхідно придбати поліс «Зеленої карти» — страхування відповідальності автомандрівника за кордоном.
Що ще варто застрахувати?

На час поїздки — будь то зарубіжжя або Україна — ми можемо забезпечити додатковий захист Вашого здоров’я та майна за такими напрямками:

 страхування спортсменів — у т.ч. спортсменів-екстремалів — від нещасного випадку;

 страхування тих, хто їде за кордон з метою працевлаштування, в т.ч. на травмонебезпечні роботи;

 страхування ризиків відмови від поїздки або дострокового повернення додому — компенсація витрат на поїздку, яка зірвалася через хворобу, відмови у візі або інших проблем;

 страхування будинку або квартири на час поїздки,

 страхування автомобіля мандрівника за програмою КАСКО — захист від викрадення та збитку, яка діє на території інших країн.

Нагадаємо, що територія, на якій діють програми КАСКО від «АСКА» — всі країни, які входять до міжнародної системи «Зелена карта». А продаються вони за ціною української страховки!
Як застрахуватися?

 звернутися до найближчого офісу «АСКА»,

  запланувати візит до нашого Центру обслуговування — прямо зараз,

 зателефонувати нам або замовити зворотній дзвінок.
Не обмежуйте себе у мріях — реалізуйте їх! Бажаємо Вам нових відкриттів!