Страхування життя

Страхування життя

Яка з цих цілей є саме Вашою?

Чи маєте чіткий розписаний план як будете досягати свої цілі?

Найцінніше що є у  житті – наші діти. Їхній сміх, радість, щирість та відкритість надихають нас. Але бувають такі життєві ситуації коли дитина хворіє і батькам потрібно кошти для лікування та вітамінів. Для вирішення цього, як приклад, пропоную програму медичного захисту вартістю 490грн./рік. У випадку перебування дитини у стаціонарі два тижні (p.s.: банальна ангіна передбачає курс стаціонарного лікування 14 днів) батьки отримають відшкодування у розмірі 3000грн.

Або варіант «Забезпечення старості» — программа забезпечить Вам гідний рівень життя у пенсійному віці саме тоді коли Ви хочети вийти на пенсію а не коли мусите. При інвестиції у рік 3900грн. у пенсійному віці прогнозовано Ви отримуєте близько 500 000.00грн.

У Вас є ІІІ наступні варіанти:

І варіант; Ви проігноруєте попередню інформацію;

ІІ варіант: Ви переглянете цю інформацію , подумаєте : «Це цікаво і потрібно…, але не мені або не зараз» А через деякий час вона потрапить Вам на очі і відчуєте , що зараз могло бути набагато краще!

ІІІ варіант: Ви детально прочитаєте цю пропозицію ще раз та повідомите коли ми зустрінемось щоб обговорити деталі програми.

 

Крупка Володимир Сергійович
Тел.. +38 098 90 69 725

e-mail: kvolody@ukr.net


Оставить ответ