Страхування життя

Страхування життя

Яка з цих цілей є саме Вашою?

Чи маєте чіткий розписаний план як будете досягати свої цілі?

Найцінніше що є у  житті – наші діти. Їхній сміх, радість, щирість та відкритість надихають нас. Але бувають такі життєві ситуації коли дитина хворіє і батькам потрібно кошти для лікування та вітамінів. Для вирішення цього, як приклад, пропоную програму медичного захисту вартістю  490грн./рік. У випадку перебування дитини у стаціонарі два тижні (p.s.: банальна ангіна передбачає курс стаціонарного лікування 14 днів) батьки отримають відшкодування у розмірі 3000грн.

Або варіант «Забезпечення старості» — программа забезпечить Вам гідний рівень життя у пенсійному віці саме тоді коли Ви хочети вийти на пенсію а не коли мусите. При інвестиції у рік 3900грн. у пенсійному віці прогнозовано Ви отримуєте близько 500 000.00грн.

У Вас є ІІІ наступні варіанти:

І варіант; Ви проігноруєте попередню інформацію;

ІІ варіант: Ви переглянете цю інформацію , подумаєте : «Це цікаво і потрібно…, але не мені або не зараз» А через деякий час вона потрапить Вам на очі і відчуєте , що зараз могло бути набагато краще!

ІІІ варіант: Ви детально прочитаєте цю пропозицію ще раз та повідомите коли ми зустрінемось щоб обговорити деталі програми.

 

Крупка Володимир Сергійович
Тел.. +38 098 90 69 725

e-mail: kvolody@ukr.net


Оставить ответ

Калькулятор Автоцивілки

Розрахунок вартості поліса ОСЦВ
Отримайте Безкоштовну ДОСТАВКУ Оформіть замовлення через сайт.
Оберіть тип транспортного засобу
Оберіть місто реєстрації транспортного засобу
Власник транспортного засобу
Водійський стаж осіб, допущенних до керування транспортним засобом
Строк дії договору
Рік випуску
Ви пільговик ? (Пенсіонер, Інвалід, і.т.д.)