Платна автостоянка VS КАСКО

автоястоянка vs КАСКО

Платна автостоянка VS КАСКО

Рубрики :Статті

Вітаю всіх читачів мого сайту. Часто клієнти одним з аргументів на користь відмови від оформлення договору КАСКО на свій автомобіль називають той факт що їх машина стоїть на стоянці, що охороняється. Я вирішив розібратися чи дійсно цей факт захищає автомобілістів від основних ризиків і так вигідний для їхнього гаманця.
Стоянка мій захист і опора, там моя машина в цілковитій безпеці…

 
Якщо розібратися з юридичної точки зору автомобіль, що знаходиться на стоянці захищений тільки від самих елементарних ризиків — від зливу бензину і злодійства дрібних деталей кузова.
Насправді в 95% випадків автостоянки в Україні є просто «платні» місця парковки. Мало хто видає чек про оплату своїх послуг і підписують з господарем автомобіля повноцінний договір де прописана відповідальність господаря парковки.
У моїй практиці були випадки коли автомобіль викрадають з автостоянки і навіть міліція не могла пред’явити нічого господареві. Сподіватися на сторожа, як правило, не зовсім здорового літньої людини, що працює там за копійки безглуздо.

Вартість КАСКО VS Вартість Автостоянки

Вартість платних автостоянок в Україні коливається від 7 до 20 грн. Залежно від міста.
Приблизно в рік на стоянку власник витрачає від 2 400,00 до 5 470,00 грн.

Це при тому, що автомобіль там стоїть зазвичай тільки вночі тобто приблизно 8 годин.

На відміну від платної автостоянки, КАСКО захищає автомобіль від ВСІХ ризиків — 24 години на добу.

Неважко порахувати, що для автомобіля вартість якого 100 000,00 грн., Каско буде коштувати приблизно 2 500,00 — 5 000,00 грн, в залежності від обраних умов.

Як ви помітили вартість КАСКО цілком можна порівняти з вартістю стоянки, а для автомобілів, які коштують дешевше 100 000,00 грн. — Навіть дешевше!

Для прикладу ось що трапилось на одній Українській платній автостоянці…

авто КАСКО